İstanbul Holding Taşımacılığı Firması

Uzun yıllardan beri devamlı olarak değerli eşya nakliyesi ,depolama, ambalajlama, paketleme alanlarında olduğu gibi banka ve holding taşıma hizmetleri alanında’ da hizmetlerini en güvenli ve titiz şekilde gerçekleştirmektedir. İstanbul holding taşımacılığı hizmetinde en güvenilen firmalar arasında gösterilen Soylu nakliyat firmamız gelişen teknoloji ile birlikte daha kaliteli ve daha güvenilir taşıma hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır.

Uzman ve deneyimli ekibimiz ,başlangıç olarak transfer edilecek olan banka veya holding şirketini/kurumunu inceler.Yapılan inceleme sonucunda nakliye hizmetinin nasıl yapılacağı bir plana dökülür. Ardından bu plan doğrultusun da adım adım nakliye işlemi başlar.

Nakliye sırasında kurumların veya holdinglerde nakliye edilen eşyalarının zarar görmemesi biz Soylu Nakliyat olarak büyük düzeyde önem taşımaktadır.

Holding Taşımada Güvenilir Hizmetler

Ticaret sektörünün en büyük yapı taşları olan holdingler taşınma esnasında da oldukça riskli yerlerdir. Çok fazla eşya olduğu için günlerce taşıma hizmeti verilen holdinglere her firma ile hizmet almamalısınız. Holding taşıma hizmetini sizlere sunacak firmanın bu hizmet için özel yetişmiş personele ihtiyacı vardır. Kademeli ve özenli bir şekilde çalışmak gereklidir. Holding taşıma hizmetinde hizmetten önce bir taşıma planı hazırlamaz iseniz bu hizmette çok aksilik yaşarsınız. Soylu nakliyat firması yarım asra yaklaşan hizmet hayatında birçok kez sunduğu holding taşıma hizmetlerinde müşterilerinin yüzde yüz memnuniyeti almayı başarmış bir firma olarak sizlere hizmetler sunmaktadır.

Holding Nakliyesi Hizmetinde İlk Tercihiniz

Uzun yıllardır İstanbul’da her türlü taşımacılık hizmetinde sizlere garantili ve güvenilir hizmetler sunan Soylu nakliyat firmamız her geçe gün daha da büyüyerek hizmetlerine devam etmiştir. Holding taşıma hizmeti sektörün en zorlu hizmetlerinden bir tanesidir. Önemli evraklar ve çok fazla eşya ile günlerce süren holding taşıma hizmetinde özel personeli ve geniş araç filosu sayesinde müşterilerine profesyonel hizmetler sunan Soylu nakliyat firmamız haftanın yedi günü hizmetlerini sürdürmektedir.

Holding Taşıma Hizmetinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Holding taşıma hizmetinde ilk olarak taşıma planı oluşturmanız ve o plana göre hareket etmeniz gerekmektedir. Bu sayede daha hızlı ve daha güvenilir hizmetler sunabilirsiniz. Sonrasında taşıyacak olduğunuz eşyaların karışmaması ve zarar görmemesi için dikkatli ve özenli bir paketleme hizmeti vermelisiniz. Dikkatli ve özenli bir şekilde çalıştığınız zaman ortaya kaliteli ve güvenilir hizmetler çıkmaktadır. Firmamızdan holding taşıma hizmeti almak isterseniz hemen iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sigortalı nakliye hizmetimiz bütün taşıma hizmetlerinde müşterilerimize sunulmaktadır.
Ofis taşıma hizmetini haftanın yedi günü kusursuz şekilde müşterilerimize sunuyoruz.
Ücretsiz ekspertiz hizmetlerimiz sayesinde eşyalarını taşımadan önce yerinde inceliyoruz.
Ofis taşıma hizmetinde İstanbul ve bütün ilçelerinde kusursuz hizmetleri en uygun fiyatlar ile sunuyoruz.
Yaklaşık olarak elli yıllık tecrübemiz ile sektörün en güvenilen firmalarından bir tanesiyiz.
Menü