İstanbul’un En Güvenilir Antika Eşya Taşıma Firması

Antika eşya taşımacılığı en büyük unsur hassas taşınmasıdır.

Antika eşyalarınızı bize emanet edin, gözünüz arkada kalmasın. Gerek şehiriçi ve gerekse şehirler arası taşımalarınız da firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Lütfen bizi aramadan kararınızı vermeyin… Antika eşya taşımacılığı hizmetinde en çok tercih edilen firmayız.

Antikalar gerek maddi ve gerekse manevi değeri olan değerli eşyalardır. Çoğu eşya yapı itibari ve yapıldığı malzeme gereği ağır olabilmektedir. Taşımayı yapan personelin taşınılan eşyayı taşıma şekli dahi çok önemlidir. İşte bu yüzdendir ki firmamız Türkiye genelinde bu hizmeti almak isteyen müşterilerimize en iyi personellerimizi görevlendirmekte ve taşımalarını kusursuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Antika Eşya Taşımada Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Antika eşya taşıma hizmetini sizlere her nakliyat firması veremez. Bunun nedeni antika eşyaların oldukça hassas ve değerli olmasından dolayıdır. Kendine güvenmeyen firmalar bu riske giremediği için antika eşya taşıma hizmeti vermekten kaçınmaktadır. Antika eşya taşıma hizmetinde firma araştırması yapan vatandaşlarımızın ilk dikkat edecekleri konu nakliye firmasının sigortalı taşıma hizmeti verip vermediği olmalıdır. Sigortalı taşıma hizmeti sektörün olmazsa olmaz hizmetlerinden bir tanesidir. Antika eşyalarınız taşınırken herhangi bir zarar gelmemesi için eğer gelirse de sizlerin asla mağdur olmaması için sigortalı taşıma hizmeti veren firmaları tercih edin.

 

Antika Eşyalarda Paketleme Hizmeti Nasıl Olmalıdır?

Eşya paketleme hizmeti sektörde her zaman önemli bir hizmet olmuştur fakat antika eşyaları paketlemek diğerlerinden her zaman daha zor olmuştur. Antika eşyaları oldukça dikkatli şekilde paketlemek gerekmektedir. Eski oldukları için hassas olan antika eşyaları paketlerken oldukça sıkı sarmak eşyaya zara verebilir. Bu yüzden Soylu nakliyat firmamız antika eşya taşıma hizmeti verirken hep firmamızın en iyi paketleme ustalarını göndermekteyiz. Bu sayede riski hep en aza indirerek kusursuz taşıma hizmetleri gerçekleştirmekteyiz.

Antika Eşya Taşımada İlk Tercihiniz

Soylu nakliyat firmamız 1974 yılında eşya taşıma sektöründe hizmetlerine başladığında amacı müşterilerine kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar ile sunmaktı. Bu amaçla çalışmalarına devam eden firmamıza güvenen müşterilerimiz sayesinde hızla büyüyerek günümüzün İstanbul’daki en büyük firmalarından bir tanesi olmayı başardık. Zorlu taşıma hizmetlerinden bir tanesi olan Antika eşya taşıma hizmetinde de vatandaşların hep ilk tercihi olan firmamız daima kaliteli taşıma hizmeti vermektedir. Sizlere taşıma hizmeti sunmamızı istiyorsanız hemen iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sigortalı nakliye hizmetimiz bütün taşıma hizmetlerinde müşterilerimize sunulmaktadır.
Ofis taşıma hizmetini haftanın yedi günü kusursuz şekilde müşterilerimize sunuyoruz.
Ücretsiz ekspertiz hizmetlerimiz sayesinde eşyalarını taşımadan önce yerinde inceliyoruz.
Ofis taşıma hizmetinde İstanbul ve bütün ilçelerinde kusursuz hizmetleri en uygun fiyatlar ile sunuyoruz.
Yaklaşık olarak elli yıllık tecrübemiz ile sektörün en güvenilen firmalarından bir tanesiyiz.
Menü